Dodaj do obserwowanych

PAINTBALL ARENA

Paintball

Ważne informacje

  • Otwarte cały rok

Opis

Paintball Arena Opole to miejsce gdzie możesz aktywnie odpocząć, zorganizować firmową lub prywatną imprezę, urodziny a także wystrzałowy wieczór panieński lub kawalerski. Paintball Arena zlokalizowana jest Dąbrówce Łubniańskiej, zaledwie 15 km od Opola.

Organizujemy gry i turnieje paintballowe. Na polu znajduje się strzelnica w której można poćwiczyć celność strzelając z łuku, wiatrówki, markera a nawet rzucając japońskim shurikenem. Na polu znajduje się, wyposażona w łazienkę i mini-kuchnię, chata, gdzie po emocjonującej grze można spędzić czas przy kominku. 


PAINTBALL

Paintball to dyscyplina, która powstała w ojczyźnie kowbojów - USA. Dziś gra ta ma wiele odmian min. speedball (sportowa odmiana paintballa, której formuła stosowana jest w rozgrywkach takich jak seria Millenium), woodsball (gra terenowa, często na trudnym technicznie terenie z przeszkodami, budynkami lub w terenie leśnym).
Paintball nie jest sportem urazowym. Gracze eliminują się strzelając do siebie z markerów, kulkami wypełnionymi żelatyną spożywczą z barwnikiem. W celu zabezpieczenia twarzy gracze używają masek ochronnych. Kulka wystrzeliwana jest przez marker zasilany gazem (dwutlenkiem węgla lub sprężonym powietrzem) i osiąga prędkośc 329 km/h (300 fps). Gra odbywa się na zabezpieczonym i specjalnie przygotowanym polu paintballowym zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i określonego scenariusza rozgrywki.
W Paintball Arena Opole kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo rozgrywki. Gracze zobowiązani są do bezwględnego noszenia masek w strefie gry, zabezpieczania markerów blokadą spustu i tzw. "barrel bag". Siatki paintballowe rozwieszone wokół pola chronią graczy i obserwatorów przed trafieniem w strefie bezpiecznej.
Posługujemy się sprzętem renomowanych producentów Paintballowych takich jak Tippmann, Smart Parts, Empire
Na polu paintballowym dla graczy dostępny jest jedyny w swoim rodzaju czołg paintballowy wyposażony w działko


PAINTBALLOWA CHATA

Jedyna w swoim rodzaju paintballowa chata, mieszcząca ok. 40 osób. W chacie znajduje się kominek, kuchnia i łazienka. Dzięki zlokalizowaniu blisko pola paintballowego można stąd spokojnie, zajadając się kiełbaską z grilla, obserwować rozgrywki paintballowe.
Chata Paintball Arena Opoleto fantastyczne miejsce na spędzenie czasu po rozgrywkach paintballowych ale także oryginalna miejscówka na organizację urodzin, imprezy rodzinnej, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.
Przy chacie znajduje się miejsce na ognisko a także grill. Dzięki kominkowi chata Paintball Arena Opole nadaje się do organizacji imprez zarówno w ciepłe jak i chłodniejsze dni.
W trakcie organizacji imprezy zawsze jest możliwośc urozmaicenia jej i skorzystania ze Strzelnicy


PAINTBALLOWY WÓZ BOJOWY

Jedyny w województwie opolskim, dostępny dla graczy, czołg paitballowy, który uczestniczy w rozgrywkach na polu !
Już od kwietnia 2015 na polu Paintball Arena Opole nasi Klienci mogą korzystać z paintballowego wozu bojowego, wyposażonego min. w działko wystrzeliwujące do 11 kulek na sekundę.
Czołg posiada system 6 tarcz, których trafienie eliminuje go z gry. 3-osobowa załoga może poczuć się jak w prawdziwej potyczce wojennej wykonując atak za przeciwnika wozem opancerzonym i jednocześnie kontrolując system tarcz czołgu z panelu sterowania.
Czołg posiada również dodatkowe stanowiska strzeleckie umożliwiające jeszcze dokładniejsze prowadzenie ognia.
Aby uatrakcyjnić rozgrywkę, przygotowaliśmy specjalne scenariusze, pozwalające w pełni cieszyć się rozgrywką z użyciem paintballowego wozu bojowego.

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

  • Dla niego Dla niego
  • Dla niej Dla niej
Zwiń Zobacz wszystkie (2)

Lokalizacja

Opole, Oleska 51
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Data ostatniej aktualizacji: 14.08.2019, 22:10

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
PAINTBALL ARENA
Paintball
Cena już od:
40 zł do 80 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook